IT ONLINE

IT online
vyber si svůj cloud

{{error}}
veeam
FORTINET
Dell
Microsoft
mvware
MicroTik

ZÁLOHOVÁNÍ DAT

S minimálními náklady máte automaticky zabezpečeno zálohování vašich dat v geograficky odděleném prostředí, žádné starosti jestli jsem nezapomněl provést zálohu, žádné nové investice do diskových polí, páskových jednotek, upgrade či maintenance zálohovacího SW atd. Data máte navíc uložena na vysoce bezpečném místě jak z hlediska ztráty, tak zcizení.

DISASTER RECOVERY

V případě vyšší úrovně zálohy (Disaster recovery) vašeho prostředí, či klíčové aplikace, je restart vašeho IT při mimořádné události pod kontrolou. Bude daleko rychlejší, bezpečnější a bez případné ztráty dat. Stávající výpočetní prostředky a tím i veškeré dřívější investice do jejich pořízení můžete pak maximálně využít až do úplného konce jejich životnosti. 

OKRAJOVÉ APLIKACE V CLOUDU

Méně kritické procesy, které rutinními činnostmi zbytečně zatěžují vaše IT oddělení, řešíte přesunem jejich aplikací do cloudu. Pracovníci IT oddělení, se pak mohou lépe věnovat těm důležitým a sofistikovaným činnostem. Hardwarové prostředky pro tyto aplikace můžete využít pro posílení chodu klíčových aplikací.

KLÍČOVÉ APLIKACE V CLOUDU

Aplikace, které vám zajišťují chod nejdůležitějších procesů ve firmě, přesunete jednoduše do cloudu a máte zabezpečenu jejich vysokou dostupnost s minimem nákladů na její zajištění. Minimalizujete tak rizika výpadků a ztrát. Hardwarové prostředky pro tyto aplikace můžete nechat „dožít“ při chodu okrajových aplikací. 

CHOD CELÉHO IT V CLOUDU

Komplexní řešení vašeho firemního IT = již nikdy nemusíte řešit, jak výkonné si máte koupit servery, disková pole apod., prostě si objednáváte dílčí funkcionality a za ty platíte měsíčně paušálem. Své potřeby můžete flexibilně měnit z měsíce na měsíc, dle aktuálního vývoje ve firmě.

PRIVÁTNÍ CLOUD KLIENTA

Zejména pro firmy a organizace, které: mají výrazně zainvestováno do IT infrastruktury (případně i s pomocí různých dotací) a v důsledku vnitřních předpisů, či stávající legislativy nemohou přesunout své aplikace pod správu jiné strany.

Nabízíme své zkušenosti a výsledky několikaletého vývoje pro: Vybudování privátního cloudu na straně klienta.

Firmy využívající IT online

Celý text

Technická podpora

Máte jakýkoliv problém se službou Dragon Cloud?

Obraťte se na naši telefonickou podporu

nebo na mailovou adresu